Опубликовано в " Економіка України "


 • «Укрнафта», «Мотор Січ» та інші підприємства переходять у власність держави

  Стратегічно важливі підприємства, які пов’язані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, Вячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним перейдуть у власність держави. Співрозмовники ЕП в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), а також міноритарні акціонери «Укрнафти» розповіли, що 6 листопада НКЦПФР прийняла рішення про забезпечення примусового відчуження у власність держави акцій ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта», АТ «Мотор […]


 • У Міненерго оцінили збитки енергоінфраструктури

  Війська РФ продовжують атакувати критичну інфраструктуру, через що в Україні запроваджено тотальну економію світла. Внаслідок ракетних обстрілів та атак безпілотників постраждало майже 40% енергетичної інфраструктури країни. Про це в суботу, 22 жовтня, заявив міністр енергетики Герман Галущенко в інтерв’ю Reuters.


 • Комерційний літак вперше з квітня вилетів з України

  Літак Wizz Air, який місяцями стояв у Львові, вилетів з України та приземлився у Польщі 13 вересня. Це перший випадок з квітня 2022 року, коли комерційний літак вилетів з України. Про це повідомляє ІПУ з посиланням на CNN та сайт моніторингу польотів Flightradar24.


 • З українських портів вийшов другий караван із зерном

  На борту чотирьох балкерів майже 170 тисяч тонн агропродукції. Ці судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини. З українських портів 7 серпня вийшов другий караван із зерном. Йдеться про судна Mustafa Necati, Star Helena, Glory і Riva Wind. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури. «Щойно з портів Одеса та Чорноморськ вийшов другий караван з українським продовольством – […]


 • В Україні зріс прожитковий мінімум

  Із липня розмір прожиткового мінімуму для працездатного населення зріс майже на 120 гривень. В Україні з 1 липня зріс розмір прожиткового мінімуму з 2481 до 2600 грн, повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування.


 • Держрегулювання цін на пальне скасовується: що вирішили у Кабміні

  На думку уряду, такий крок дозволить скоротити черги на АЗС У Кабміні вирішили відмовитись від держрегулювання цін на пальне, зберігши при цьому граничну вартість бензину на рівні 52 грн/л, дизпалива на рівні 58 грн/л. Про це розповіла Міністр економіки України Юлія Свириденко в ефірі єдиного марафону українських новин.


 • Міністр повідомив, на скільки Україні вистачить хліба та олії

  У частині регіонів України почнеться посівна кампанія. Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко запевнив, що Україна на найближчі декілька років має достатній запас продовольства — пшениці та олії, зокрема. Про це йшлося під час брифінгу у четвер, 17 березня.