Опубликовано в " Зимові види спорту "  • Російська біатлоністка заговорила про геноцид… росіян

    Росіянка скаржиться на усунення від спортивних змагань, поки путінські війська вбивають українців. У четвер, 17 березня, на тлі повномасштабного вторгнення рф в Україну, що супроводжується бомбардуваннями, обстрілами мирних українців дворазова олімпійська чемпіонка з біатлону Ольга Зайцева заявила про геноцид росіян.


  • Україна з рекордом завершила Паралімпійські ігри у Пекіні

    Українці із рекордною кількістю медалей завершили ігри. У неділю, 13 березня, на 18-й день повномасштабного вторгнення рф в Україну в Пекіні завершилися зимові Паралімпійські ігри, на яких блискуче виступили українські спортсмени. Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України у Facebook.
  • Юлія Джима — восьма у жіночому спринті на Олімпіаді-2022: результати гонки

    Четвертою гонкою на Олімпійських іграх у Пекіні став жіночий спринт. На старт вийшли 89 учасниць, що мали подолати найкоротшу дистанцію — 7.5 км. Україна у жіночому спринті була представлена у неповному складі: до Юлії Джими та Ірини Петренко, які змагалися в індивідуальній гонці, приєдналася Анастасія Меркушина. На Олімпіаді-2022 українським біатлоністкам вже вдавалося показати високий результат. […]