Дневные архивы: Сентябрь 28, 2020

  • В Україні вводять нові правила видачі соцвиплат: кому можуть відмовити

    Збір додаткової інформації допоможе визначити ті категорії громадян, які дійсно потребують допомоги Отримати соціальну допомогу Україні з 2021 року зможуть не всі. Кожну людину, яка буде подавати заявку на отримання грошей від держави будуть перевіряти на наявність автомобіля та інші предмети розкоші. Що зміниться в правилах отримання соціальної допомоги в Україні – читайте нижче. 
  • Разбираешься в футболе — давай на этом зарабатывать

    Футбол самый популярный спорт в мире, это не просто спорт, это настоящая религия. Общественное движение которое обедняет вокруг себя огромное количество самых разнообразных и интересных людей. В мире полным полно разных футбольных турниров, и даже пандемии коронавируса не удалось окончательно остановить футбол. Играющих в футбол много, но тех кто болеют этим спортом ещё больше. Многие […]


  • Рада знову може запрацювати дистанційно

    Перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук пропонує народним депутатам знову винести на голосування законопроект №3250, який передбачає роботу Ради у дистанційному режимі. Таку заяву він зробив під час погоджувальної ради 28 вересня, інформує ІПУ посилаючись на Depo.ua.