Дневные архивы: Декабрь 24, 2021

  • Нацбанк вводить в обіг незвичайні 40 гривень: з’явилися фото

    Національний банк України введе в обіг унікальні монети, присвячені історії українського козацтва. Про це передає ІПУ посилаючись на Politeka, з посиланням на прес-службу НБУ. Йдеться про серію срібних монет «Козацькі клейноди»: набори з чотирьох монет будуть доступні вже 30 грудня. Номінал монет — 40 гривень, маса складе 124,4 грама.


  • Що може бути предметом торгів на біржі «УЕБ»

    Об’єднання «Українська енергетична біржа» на сьогодні є провідною торговою компанією в державі. Це електронний майданчик, на якому організовуються та проводяться обміни з великими обсягами енергетичних ресурсів в онлайн-режимі. «УЕБ» дає гарантію відвертих цінових індикаторів, сформованих на умовах відкритої конкуренції. Трохи історії… Товарну біржу було засновано більше десятиліття тому для стрімкого розвитку організованого ринку по типу […]  • Как защитить кожу лица в зимнее время?

    Зима — особый период для нашей кожи. В это время она подвержена действию низких температур, из-за чего можно столкнуться с сухостью, повышенной чувствительностью и покраснениями. Поэтому зимой необходим тщательный уход и увлажнение. Применяя крем для лица Yves Rocher по вашему типу кожи и другие средства для зимнего периода, кожный покров будет максимально увлажнен и защищен […]