Дневные архивы: Январь 10, 2022

  • Інфляційний шок: в Україні хочуть ввести «продуктові чеки», перші подробиці

    Влада підрахувала, скільки інфляція може скласти в нинішньому році, і задумалися про антикризові заходи — серед іншого, широко обговорюється введення «продуктових чеків». Так, інфляція в сировинній продовольчій групі товарів у 2022 році може становити від 10% до 20%, що призведе до інфляційного стрибка до 8-10%. Такі дані навів радник президента Олег Устенко в коментарі «Інтерфакс-Україна».


  • Українці продають в Росію елітні труни «Патріот»: фотофакт

    Україна виробляє труни «Патріот» з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало — 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які займаються ритуальними послугами.

  • «Ти будеш покарана»: Євген Кошовий влаштував «дочці» прочухана через Моргенштерна

    У мережі з’явилася відео з концерту «Вечірнього кварталу», в якому актор Євген Кошовий посварився з дівчинкою, яка зіграла роль його дочки. Як повідомляє ІПУ посилаючись на Politeka, на ютуб-каналі студії «Квартал 95» опублікували відео номера, в якому Євген Кошовий у ролі батька свариться зі своєю донькою, яку зіграла інша дівчинка. Причиною конфлікту став концерт провокаційного російського репера Моргенштерна.