Дневные архивы: Июль 2, 2022

  • У Кременчуці завершили пошукові роботи в Амсторі: результати

    Рятувальники перестали розбирати завали ТЦ Амстор. Остаточна кількість загиблих внаслідок трагедії встановлюється. У Кременчуці Полтавської області рятувальники завершили роботи з розбирання завалів торговельного центру Амстор, зруйнованого ракетним ударом. Про це повідомлять Державна служба України з надзвичайних ситуацій.


  • Окупантам приготуватися: з’явилися перші фото HIMARS із передової

    Системи успішно застосовуються на практиці — є кілька знищених цілей Українські військові похвалилися наявністю на передовій лінії східного фронту артилерійських систем HIMARS, нещодавно переданих західними партнерами. Зараз озброєння їздить ґрунтовими дорогами Донбасу, його маскують за допомогою «зеленки» — дерев і кущів, щоб у найбільш підходящий момент задіяти проти російських окупантів.


  • Питання часу: офіцер ЗСУ оцінив ризики вторгнення Білорусі в Україну

    Білоруський диктатор намагатиметься відтягнути початок вторгнення, проте все залежатиме від тиску кремля Ризики вторгнення в Україну армії Білорусі залишаються високими, а найближчим часом не виключено провокацій із застосуванням ДРГ. Як розповів у програмі «Орестократія» шеф-редактора OBOZREVATEL Ореста Сохара блогер, офіцер ЗСУ та член експертної групи при головнокомандувачі Семен Кабакаєв, наразі ймовірність вторгнення Білорусі в Україну оцінюється на рівні 70%.