Дневные архивы: Июль 5, 2022

  • У Мелітополі ЗСУ знищили ворожу військову базу і дві сотні солдатів

    Ліквідовано казарми з окупантами, склади паливно-мастильних матеріалів, склади з боєприпасами, а також сусідні будівлі, повідомив мер міста. У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області ЗСУ знищили ворожу військову базу і ліквідували понад 200 солдатів РФ, а понад 300 окупантів отримали поранення. Про це міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону.


  • Донецьку область чекає доля Луганщини: британська розвідка дала страшний прогноз

    У Британії заговорили про поліпшення координації між угрупованнями російських військ Захоплення росіянами практично всієї території Луганської області, яке в Україні називають сумнівним успіхом окупантів, дає кремлю привід говорити про власні успіхи і наочно демонструє, що саме може чекати найближчим часом на Донеччину. Використання аналогічної тактики очікується при спробах подальшого просування загарбників.


  • Біля вокзалу в Донецьку спалахнула пожежа — ОВА

    Пожежа сталася нібито через порушення правил протипожежної безпеки, але місцеві паблики пишуть про «масовані обстріли». У понеділок, 4 липня, в окупованому Донецьку спостерігаються масові пожежі на об’єктах залізничної інфраструктури. Про це повідомляє в Telegram речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.