Дневные архивы: Июль 13, 2022

  • На Банковій заявили про «неймовірні спецоперації» в тилу росіян

    Російських окупантів позбавляють сну не лише HIMARS, а й український рух опору, зазначив Михайло Подоляк. Українські партизани на тимчасово окупованих Росією територіях проводять неймовірні спецоперації. Їх деталі стануть відомі пізніше. Про це написав у Twitter радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у середу, 13 липня.


  • Канада ухвалила ще одне рішення щодо «Північного потоку», яке може нашкодити Україні

    Посол України в Канаді заявила, що рішення уряду її розчарувало Уряд Канади, який кількома днями раніше говорив про розширення санкцій проти росії, здивував рішенням стосовно ремонту турбін російського газопроводу «Північний потік-1». Підприємство Siemens Energy звільнили від санкцій на 2 роки, що дає їм можливість лагодити обладнання «Газпрому» на території Канади.  • Арестович показав роботу HIMARS під Луганськом

    Збройні сили України за допомогою РСЗВ HIMARS знищили військову частину та склад боєприпасів російських загарбників у Луганській області. Українські захисники за допомогою американських РСЗВ HIMARS знищили військову частину та склад боєприпасів російських загарбників у Луганській області. Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович на своїй сторінці у Facebook у середу, 13 липня.