Дневные архивы: Июль 19, 2022

  • Обстріл Краматорська: постраждали десять людей

    Через обстріл у п’ятиповерховому багатоквартирному житловому будинку виникла пожежа на балконах на третьому та четвертому поверхах. Під час ворожого обстрілу центру міста Краматорськ постраждали 10 людей, п’ятеро з них госпіталізовані. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.  • У Баку наречені заспівали Червону калину

    Молодята із захопленням виконали слова антивоєнної пісні, яка стала символом боротьби за свободу України у війні з РФ. На весіллі у столиці Азербайджану Баку наречений та наречена заспівали українську повстанську пісню Ой у лузі червона калина. Ролик опублікував у Facebook посол України в Азербайджані Владислав Каневський.


  • Українки знялися для календаря на підтримку ЗСУ

    Придбати його можна за допомогою розіграшу та аукціону. Такі видання особисто підпишуть дівчата з магічними заклинаннями. Українські дівчата-волонтери взяли участь у створенні унікального «відьмацького» календаря під назвою Так, як відьма скаже. Про це у Facebook повідомила волонтер та організатор ідеї Дана Ярова. Кошти від виручки календаря підуть на допомогу ЗСУ.