Дневные архивы: Июль 27, 2022

  • В ОП пояснили призначення Костіна генпрокурором

    Новий генпрокурор має бездоганну репутацію у професійному середовищі, є системним гравцем, прагматичною людиною та «юридичним перфекціоністом», заявили в Офісі президента. Нардеп від Слуги народу Андрій Костін був оптимальним кандидатом на посаду Генерального прокурора і зможе оптимізувати роботу відомства. Про це повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк у коментарі для ЗМІ.  • Кім розповів про повернення генерала Марченка та приготування ЗСУ

    Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко керував обороною міста Миколаїв на початку війни із Росією. Українські військові готуються до контрнаступу на Миколаївщині. До Миколаєва повернувся генерал-майор Дмитро Марченко. Про це сказав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім на брифінгу в середу, 27 липня.


  • Зеленський закликав говорити росіянам про їхні втрати в Україні

    Росія вже чотири місяці не повідомляла своїм громадянам жодної інформації про російські втрати, заявив президент. Росіяни не інформують своє населення про свої втрати у війні з Україною, тож доносити їм цю інформацію мають українці. Про це у вівторок, 26 липня, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.