Дневные архивы: Август 31, 2022

 • Фінляндія припинила залізничне сполучення з РФ

  Швидкісний маршрут Санкт-Петербург — Гельсінкі більше не діє — фінська компанія списала електропоїзди Аллегро. Фінський державний залізничний оператор VR Group списав усі електропоїзди Allegro (Аллегро), які курсували між Санкт-Петербургом та Гельсінкі. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії VR Group за підсумками першого півріччя 2022 року.


 • У G7 засудили Росію за захоплення ядерних об’єктів

  Дії Росії на окупованій Запорізькій АЕС несуть загрозу ядерної катастрофи та життям населення. Група з нерозповсюдження ядерної зброї країн Великої сімки виступила із засудженням дій Росії на ядерних об’єктах України. Заяву опублікував Держдепартамент США.


 • У Бердянську стався вибух біля штабу організаторів «референдуму»

  Партизани почали відпрацьовувати штаби з підготовки до «референдуму», стверджують місцеві ЗМІ. У Запорізькій області в тимчасово окупованому місті Бердянськ стався вибух біля штабу колаборантської організації Ми разом із Росією. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій (Стратком) ЗСУ у середу, 31 серпня.
 • росія може залишитися без снарядів до кінця року — ЗМІ

  У російської армії незабаром можуть початися проблеми Через високу інтенсивність бойових дій росія вже до кінця року може практично вичерпати запас снарядів, артилерії та бронетехніки. Як повідомляє видання The Insider, через західні санкції російська військова промисловість не може повноцінно відновити запас зброї та снарядів.