«Айдару» не дали проголосувати

"Айдару" не дали проголосуватиЖоден боєць добровольчого батальйону «Айдар», який підпорядковується Міноборони, не зміг проголосувати в місті Щастя під Луганськом – там не відкрилися виборчі дільниці. Про це»Радіо Свобода» повідомив командир батальйонуСергій Мельничук.

«У нас був 105-й виборчий округ. Гарант Конституції не зробив нічого для того, щоб він діяв. Ні бійці, ні люди в Щасті, які виїхали з Луганська, не змогли проголосувати», – сказав комбат.

За його словами, оперативна обстановка в Щасті, яке впродовж останніх місяців піддається періодичним обстрілам, давала змогу провести вибори.

«Там можна було відкрити дільниці. Діти в Щасті першого вересня пішли в школу. Я сам розписував весілля там», – сказав він.

Він також зауважив, що пропозицій організувати голосування добровольців, приміром, у сусідньому з Щастям місті Новоайдар не надходили.

Частина батальйону «Айдар» дислокована в місті Щастя, де бійці, зокрема, охороняють Луганську ТЕС. Впродовж серпня-вересня незаконні збройні формування регулярно обстрілюють цю електростанцію.

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль заявив, що через надмірну бюрократію не всі українські військовослужбовці, які несуть службу в зоні АТО в Луганській області, зможуть проголосувати. За його даними, загалом там для голосування не за місцем прописки зареєструвалися близько 6,5 тисяч громадян.

Він також повідомив, що в Попасній та Станично-Луганському районі, які підконтрольні українській владі, не відкрилася більшість виборчих дільниць. За словами Москаля, члени комісій просто не вийшли на роботу через загрозу своїй безпеці.

У суботу, 25 жовтня, Зоряна, Попасна, Станично-Луганський район були обстріляні бойовиками, повідомили в Луганській ОДА.

джерело newsru.ua

загрузка...
МЕТКИ