Докази присутності російських танків під Донецьком

Докази присутності російських танків під Донецьком fe5df232cafa4c4e0f1a0294418e56601405067665Військова техніка, яка рухається під Донецьком, прибула з Російської Федерації.

Докази цього наводяться на сторінці мікроблогу TwitterConflict Reporter.

На знімках показано танки з маркуванням Російської залізниці, зроблені у Ростові (РФ), а поруч – таке ж маркування на танках, помічених у Донецьку у жовтні і 10 листопада.

Раніше у понеділок, 10 листопада, Петро Шеломовський і Саймон Островський повідомляли про 5 танків і 2 БТР, які рухалися через Донецьк із Шахтарська у західному напрямку, передає «Українська правда».

Островський також зазначав, що велика кількість важкої техніки невизначеного походження на контрольованих сепаратистами територіях сходу України виглядає як безцільна демонстрація сили.

У попередні два дні спостерігачі ОБСЄ фіксували рух декількох колон військової техніки, зокрема на східній околиці Донецька.

Між тим, вчора бойовики заявили, що колона військової техніки належить самопроголошеній «Донецькій народній республіці».

«Заступник командувача військом ДНР» Едуард Басурін заявив, що ротація частини ополчення знадобилася через стрілянину в Донецьку. За його твердженням, підкріплення прийшло до міста нібито з інших районів ДНР.

джерело zaxid.net

загрузка...
МЕТКИ