Пукач заявляє, що вивиозив тисячі таких як Гонгадзе

Пукач заявляє, що вивиозив тисячі таких як ГонгадзеЕкс-генерал МВС Олексій Пукач, який відбуває покарання за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, перебуває в комфортних умовах за гратами.

Про це заявила захисник вдови Гонгадзе Валентина Теличенко після засідання Апеляційного суду щодо розгляду апеляції Пукача у понеділок.

«Він сидить у комфортних умовах замість того, щоб відбувати покарання. Його годують дуже якісно, до нього звертаються, як до генерала, він почувається «перцем» у цій історії», — сказала адвокат.

«Сьогодні і під час судового засідання, і в проміжку, коли судді ще не зайшли до зали, розказує Пукач, який Гонгадзе був злочинець, що він таких, як Гонгадзе, тисячі вивозив», — розповіла Теличенко.

Як відомо, колишній високопоставлений працівник МВС України, у 2000-2003 роках начальник головного управління кримінального розшуку МВС Олексій Пукач 29 січня 2013 року був визнаний винним у вбивстві засновника «Української правди» Гонгадзе.

Його засудили до довічного ув’язнення. Але захист Пукача оскаржує вирок.

8 грудня 2014 року Апеляційний суд Києва відклав розгляд апеляції на вирок Пукачу. Як зазначає «5 канал», нове засідання у цій справі відбудеться не раніше лютого 2015 року.

джерело pravda.com.ua

загрузка...
МЕТКИ