«Донбас» відкриває полювання на російську гуманітарку

"Донбас" відкриває полювання на російську гуманітаркуБатальйон «Донбас» з 15 грудня розширює зону «відлову незаконно переміщуваних вантажів» в зоні АТО і вводить мобільні блокпости в Луганській області.

Про це у своєму Facebook заявив нардеп, командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

При цьому він підкреслив, що «три місяці після Іловайська наші хлопці (досі перебувають) в полоні, терористи плювати хотіли на Україну, жодне з положень Мінських домовленостей не виконане, усі обміни (полоненими) заблоковані терористами».

«Підтримуємо ініціативу наших товаришів з полку «Дніпро», які заблокували доступ незліченних колон з фур в Донецькій області. Пити, курити, і їздити на авто будете після виконання своїх обіцянок щодо полонених, панове терористи. Кому війна а кому мати рідна? Викусіть, панове олігархи. Женіть свої колони за допомогою терористам назад або роздавайте на місці населенню», — заявив він.

Також Семенченко заявив, що у понеділок, 15 грудня, у складі спільної групи Комітету ВР з питань безпеки та оборони і Комітету по боротьбі з корупцією «щільно займаємося цим питанням на місці».

У свою чергу представник «Дніпра-1» Валентин Манько у своєму Facebook заявив, що «перші фури Ахметова в кількості 21 машини вже поїхали назад».

«Мало того, що вони їдуть без будь-яких документів, так відразу почали проявлятися «кришевателі» …. Завтра виїжджає депутатська група на блокпости саме з цього питання», — зазначив Манько.

источник pravda.com.ua

загрузка...
МЕТКИ