Сенцов залишиться ув’язненим в диктаторській Росії, як мінімум до 11 квітня

Сенцов залишиться ув'язненим в диктаторській Росії, як мінімум до 11 квітняСам режисер привітав суддю з прийдешнім Новим роком і побажав їй, аби 2015 рік став останнім для нинішнього брехливого режиму в Росії.

Лефортівський районний суд Москви продовжив термін арешту українського кінорежисера Олега Сенцова до 11 квітня 2015 року. Таке рішення прийняте на засіданні у п’ятницю.

«Суд ухвалив продовжити термін утримання Олега Сенцова на три місяці до 11 квітня 2015 року», — сказала суддя Маргарита Котова.

Сам режисер привітав суддю з прийдешнім Новим роком і побажав їй, аби 2015 рік став останнім для нинішнього брехливого режиму в Росії.

«Коментувати будь-які дії з цього питання не має сенсу, тому що це як битися головою об стіну, тобто абсолютно марно. Тому приймайте рішення, робіть свою роботу. Я можу тільки вас привітати з прийдешнім Новим роком побажати, щоб наступний рік був останнім роком правління вашого брехливого режиму. Слава Україні!» — сказав Сенцов.

Нагадаємо, 11 грудня Верховна Рада прийняла звернення до держдуми РФ і президента Росії Владіміра Путіна з вимогою звільнити українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко, а також режисера Сенцова, Миколу Карпюка та інших громадян України, які «в результаті збройної агресії Російської Федерації проти України були захоплені в полон, незаконно перевезені на територію Російської Федерації і всупереч їх волі знаходяться на території Російської Федерації».

Як відомо, Сенцова затримали працівники ФСБ у травні у Криму, звинувативши його в організації теракту на території півострова. Пізніше його незаконно перевезли до Москви, де намагаються судити як російського громадянина, хоча режисер неодноразово заявляв, що не відмовлявся від громадянства України. Режисеру загрожує до 20 років позбавлення волі.

Також повідомлялося, що за ухвалою російського суду, Сенцов залишиться під вартою до січня 2015 року.

Тим часом Слідчий комітет Росії відмовився порушувати кримінальну справу за фактом побиття українського режисера Олега Сенцова працівниками ФСБ під час затримання в Криму.

джерело: Укрінформ

загрузка...
МЕТКИ