Під Дебальцевим розпочався ад, терористи масовано штурмують місто, ідуть дуже важкі бої

Під Дебальцевим розпочався ад, терористи масовано штурмують місто, ідуть дуже важкі боїЯк повідомляє журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Фейсбук, бойовики ведуть масований артилерійський і мінометний обстріл українських позицій.

«Під прикриттям вогню російські загони штурмують наші опорні пункти, намагаються прорвати оборонний периметр. Мирні угоди в Мінську поки що не призвели до зниження напруженості, а навпаки — до ескалації», — пише Бутусов.

«Ворог зосередив у районі Логвиново-Калинівка не менше двох батальонно-тактичних груп, посилених артилерійськими частинами. Знищити вузол опору Логвиново-Калинівка можна тільки при серйозному нарощуванні сил і засобів», — стверджує він.

«Супротивник намагається зірвати контрудар по Логвиново, скувати наші сили, атакуючи по всьому фронту плацдарму. Артилерія противника проводить масовані нальоти за нашим опорним пунктам і рубежів розгортання наших сил. Українські війська ведуть вогонь у відповідь, відбивають атаки, однак очевидно, що в результаті перекидання з Росії та з інших ділянок фронту додаткових підрозділів росіяни зосередили в районі Дебальцевого сили, які як мінімум не поступаються нашому угрупованню по чисельності та вогневій міці», — пише Бутусов.

У свою чергу комбат «Донбасу» Семенченко наголошує, що ніякого «котла» під Дебальцевем немає.

«Повторюю ще раз, то про що кажу вже кілька днів: противник контролює населені пункти на трасі Артемівськ — Дебальцеве і дорозі Дебальцеве — Луганське. Логвиново і Лозове. Це називається «оперативне оточення». Ця блокада ускладнює постачання угруповання в Дебальцеве, вивезення поранених. Але це ніякий не котел, тому що є маса сільських і польових доріг контрольованих ВСУ і Нацгвардією і постачання і вивезення поранених відбувається», — пояснив Семенченко.

При цьому він припускає, що це «оперативне оточення» в будь-який момент може перетворитися в «котел».

«Але від цього не легше і оперативне оточення в будь-який момент, при бездіяльності, командування може стати «котлом», — пише Семенченко.

«Зараз бої йдуть між Логвиново і Луганське. Луганське під дуже щільним вогнем», — додав він.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ