• Главная »
  • Общество »
  • Українці вже випробували тяжке озброєння США. Американці в захваті від професіоналізму українців

Українці вже випробували тяжке озброєння США. Американці в захваті від професіоналізму українців

Американським сухопутним силам є багато чому повчитися в українських коллег, які часто виявляються ефективнішими у використанні американського обладнання за самих американців.

Українці вже випробували тядке озброєння США. Американці в захваті від професіоналізму українцівПро це заявив командувач армії США в Європі Бен Ходжес в інтерв’ю порталу Defence News.

За його словами, він був вражений серйозністю українських військових у виправленні власних організаційних недоліків  і поліпшенні своїх можливостей.

«Американці не бували під російською артилерією або ракетними обстрілами. А українці були і було цікаво почути від них, про що вони дізналися», — зазначив командувач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Артиллерия ВСУ разнесла колонну Градов и тяжолой артиллерии боевиков

«Ми надали їм легкі протибатарейні радари і українці використали їх дуже і дуже ефективно. Насправді вони використовували їх так, як не використовували ми самі. І це виявилось настільки ефективно, що ми не могли про таке й здогадуватись» — розповів Ходжес.

При цьому, за його словами, спільні навчання довели для нього всю безпідставність стереотипів щодо поганих технічних можливостей української армії.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — Вакарчук прокомментировал скандал с посещением украинскими артистами оккупированный Крым

«Їхнє бажання до критичного самоаналізу, говорити про проблеми публічно – це булла одна з найпрофесійніших речей, які я будь коли бачив у будь-якій армії» — сказав Ходжес.

При цьому він зазначив, що українцям треба покращити способи комунікації, засоби виявлення противника і уникнення.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — Невероятные кадры ужаснувшие миллионы американцев. В небе над Нью-Йорком жители увидели лицо Путина (ВИДЕО)

джерело eurointegration.com.ua

загрузка...
МЕТКИ