Андрій Шевченко став послом України в Канаді ФОТО

Президент України Петро Порошенко призначив відомого тележурналіста і політика Андрія Шевченка новим послом Канади.

Про це повідомляє прес-служба глави держави, інформує «Публіцист».

Андрій Шевченко став послом України в Канаді ФОТОВідзначається, що під час зустрічі з новопризначеним послом президент наголосив на стратегічній важливості завдань посла в країні, в якій, за висловом Петра Порошенка, «український фактор відіграє найбільшу роль за межами нашої держави».

Президент побажав Шевченку зробити все для зміцнення та розвитку українсько-канадських відносин.

«Впевнений, що твій молодий ентузіазм, політичний досвід і бажання працювати створять потужний базис для подальшого ефективного зростання наших відносин», — зазначив він.

Глава держави наголосив на тому, що сьогоднішні відносини України та Канади перебувають на дуже високому рівні взаємної довіри та підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Кабаєва дуже сильно схудла! І виставила в інтернет свої інтимні фото

Відомий журналіст Андрій Шевченко призначений новим послом України в Канаді


Президент також нагадав, що Канада була однією з перших країн, яка в умовах агресії Росії «блискавично» надала Україні військово-технічну допомогу, і є одним з найпотужніших адвокатів та надійним партнером України в світі.

Андрій Шевченко подякував за довіру та запевнив президента в повному розумінні відповідальності своєї нової місії. Він також окреслив головні пріоритети в своїй роботі: політична підтримка, яка гарантуватиме, що Канада й надалі залишатиметься лідером у міжнародній коаліції на захист України, військово-технічна співпраця та зона вільної торгівлі, яка вимагає наповнення реальними інвестиційними проектами.

Андрій Шевченко — відомий політик, журналіст та громадський діяч. Народний депутат Верховної Ради 5-го, 6-го та 7-го скликань. Активний учасник Революції Гідності. Один із засновників «5 каналу». Володар премій «Телетріумф» та Press Freedom Award («Репортери без кордонів»).

джерело publicist.in.ua

загрузка...
МЕТКИ