Термінові новини! Плотницький вигнав місію ОБСЄ із території ЛНР

Заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен О’Брайен заявив, що ватажки самопроголошеної «Луганської народної республіки» зобов’язали іноземні гуманітарні організації, яким раніше відмовили в акредитації, покинути область, повідомляють РИА Новости.

Термінові новини! Захарченко вигнав місію ОБСЄ із території ДНР«Я стурбований повідомленнями про те, що де-факто влади на сході України зобов’язали агентства ООН у Луганську припинити операції і залишити райони до 25 вересня. Це сталося після відмови у схваленні заявок агентствам ООН і міжнародним неурядовим організаціям, які працюють у Луганську, було відмовлено у схваленні заявок», – йдеться в поширеній заяві заступник генсека.
Раніше в. о. заступника «голови ради міністрів» самопроголошеної «ЛНР» Василь Нікітін повідомив, що в акредитації на окупованій території бойовики відмовили десятьом з одинадцяти іноземних гуманітарних організацій, нібито через виявленні порушення.
У списку неакредитованих виявилися «Лікарі без кордонів», «Людина в біді», «Норвезький союз», а Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) став єдиною іноземною некомерційної гуманітарної організацією, що отримала акредитацію в терористичній «ЛНР».
«Призупинення практично всіх гуманітарних програм в Луганську і Донецьку з середини липня загрожує життю і не дозволяє найбільш вразливим верствам, зокрема жінкам, дітям і літнім людям отримати доступ до базових послуг. Це позначилося на житті близько 3 мільйонів осіб», – йдеться в заяві представника ООН.
За словами О’браєна не вдалося доставити близько 16 тисяч тонн первинної гуманітарної допомоги.

источник keennewsblogadress.blogspot.com

загрузка...
МЕТКИ