• Главная »
  • Политика »
  • Новость дня! Дмитро Ярош заявив про вихід з Правого Сектора! Він більше не є лідером цієї організації

Новость дня! Дмитро Ярош заявив про вихід з Правого Сектора! Він більше не є лідером цієї організації

8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу Правого сектору. Дмитро Ярош заявив, що більше не є провідником Правого сектору. — 8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу Правого сектору. Метою, задекларованою організаторами – частиною Проводу ПС – було напрацювати робочі матеріали для підготовки всеукраїнського з’їзду НВР ПС, стати об’єднуючим фактором для українських патріотів, підготувати революційну концепцію протидії зовнішнім і внутрішнім ворогам. Натомість ініціатори та деякі учасники зібрання взяли на себе нелегітимні функції: визначення стратегічного напряму розвитку ПС та обрання ще одного Проводу, де мені виділено посаду Провідника. Весь час існування ПС я провадив актив і бійців бойових частин і підрозділів в національно- державницькому напрямку. Збереження державності, започаткування в ній якісних, революційних змін на благо нації – це ті завдання, які я ставив перш за все перед собою, а по-друге – перед керівництвом ПС, ДУК та всім членством.  

Новость дня! Дмитро Ярош заявив про вихід з Правого Сектора! Він більше не є лідером цієї організаціїЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Срочно! Авиакатастрофа под Запорожьем! Самолет рухнул в нескольких метрах от деревни

Для мене, як і для багатьох з вас, створення УССД і боротьба за неї – не порожні слова, а зміст життя. Творячи Добровольчий Корпус, багато хто з нас уперше в житті взяв до рук зброю, але завдяки ідейності, жертовності та вірі в Україну ми стали взірцем воїнського духу та братерства. Ми повірили в себе, а українці повірили в нас: допомога волонтерів та підтримка суспільства дали нам змогу рости і воювати. У більшості областей України люди бачать останню надію на справедливість в осередках ПС. До нас звертаються тоді, коли вже звернутись нікуди. Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу. Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в Правому секторі. Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером. Щиро дякую своїм побратимам за спільну боротьбу, бажаю всім мудрості та наснаги на подальшому шляху здобуття Української Самостійної Соборної Держави, — написав Ярош у Facebook.

Джерело: fakty.ictv.ua

загрузка...
МЕТКИ