• Главная »
  • Общество »
  • «Абсолютно чесно, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен»: Гросман зробив скандальну заяву (ВІДЕО)

«Абсолютно чесно, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен»: Гросман зробив скандальну заяву (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами НТУУ «Київський політехнічний інститут» заявив, що їхні дипломи не потрібні ні йому, ні їм самим, зазначивши, що студентів повинні хвилювати не дипломи, а знання.

"Абсолютно чесно, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен": Гросман зробив скандальну заяву (ВІДЕО) Трансляцію зустрічі вів телеканал «112 Україна«, передаеє Інформаційний портал України.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — «МНЕ ЕСТЬ ЧТО СКАЗАТЬ» — ВПЕРВЫЕ КОЛОМОЙСКИЙ ОФИЦИАЛЬНО ПРОКОММЕНТИРОВАЛ НАЦИОНАЛИЗАЦИЮ ПРИВАТБАНКА

«За великим рахунком, абсолютно чесно, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен. Вам, вашим батькам і мені потрібні ваші знання і ваш успіх. І коли ви прийдете на роботу після закінчення університету просто з дипломом, вас можуть не взяти. Якщо ви прийдете на роботу з дипломом, який підтверджує якість знань, якими ви володієте, ви будете успішні. Ви будете мати хорошу роботу, ви будете мати хорошу заробітну плату, ви будете конкурентними, ви зможете домогтися успіху. Це те, що мені потрібно. І я сподіваюся, що це потрібно кожному з вас. Я сподіваюся, що ви саме таку ідеологію сповідуєте. Тому що тільки освічені люди можуть забезпечити успіх», — сказав Гройсман.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — ВАТА В ШОКЕ! ТУРЧИНОВ ПОБЫВАЛ НА СВЕТЛОДАРСКОЙ ДУГЕ И СДЕЛАЛ ЗАЯВЛЕНИЕ [ВИДЕО]

Нагадаємо, раніше Гройсман розповів студентам, як втомився від «політичної пурги».

загрузка...
МЕТКИ