• Главная »
  • Политика »
  • Відомий журналіст просить НАЗК перевірити шикарну відпустку Гонтарєвої на Мальдівах, яку вона не декларувала (ФОТО+ВІДЕО)

Відомий журналіст просить НАЗК перевірити шикарну відпустку Гонтарєвої на Мальдівах, яку вона не декларувала (ФОТО+ВІДЕО)

Журналіст показав, як Гонтарева відпочивала на Мальдівах.

Журналіст Олександр Дубинський оприлюднив фотографії розкішної відпустки глави НБУ Валерії Гонтаревої на Мальдівах, яка могла коштувати 1 мільйон гривень. Ці витрати не внесені до електронної декларації чиновника, й тому повинні стати підставою для перевірки НАЗК, передає dubinsky.pro.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — «Азов» выложил кадры уничтожения командира артиллерийского подразделения боевиков (ВИДЕО)

У розпорядження журналіста фото з відпустки глави Нацбанку передало близьке до сім’ї Гонтаревих джерело, що побажало не розкривати себе, пише ІПУ посилаючись на УНІАН.

Фотографії датовані серединою липня 2016 року. Дубинський, за його словами, вже звернувся до НБУ з проханням повідомити дати відпустки Гонтаревої.

дубинський.про

На наданих фото глава Нацбанку позує спершу сама, а потім і з чоловіком Олегом, який на одній з фото зображений разом з молодшим сином подружжя — Микитою.

дубинський.про

Журналіст за фотографіями визначив готель, в якому відпочивали Гонтареви, — це The Sun Siyam Iru Fushi (місто Манаду, адміністративний центр атоли Нуну, Мальдівська Республіка).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — В Крым завозят ракетные комплексы и Грады, что готовит Россия — СМИ СООБЩАЮТ

booking.com

«Відштовхуючись від розцінок сайту booking.com, мінімальна вартість тільки відпочинку в готелі з 17-23 липня 2017 2 дорослих та 1 дитини складе 2874 доларів США, в які входить трансфер у готель на приватному літаку — за 500 доларів», — йдеться у розслідуванні.

«Якщо ж ні в чому собі не відмовляти, і взяти наймоднішу «віллу на воді» — 26600 доларів за тиждень! До яких треба додати ще 6200 доларів податку та 1500 доларів за трансфер, що в загальному підсумку перевищить 900 000 гривень», — продовжив Дубинський.

А ось найдешевший переліт на Мальдіви для 2 дорослих з дитиною, за даними сайту skyscanner.net — це ще 2260 доларів США, якщо подорожувати економ-класом, додав журналіст. У бізнесі — вартість квитків потрібно потроїти, і тоді вийде 7000-8000 доларів США на сім’ю.

false

Таким чином, відпустка подружжя Гонтаревих могла коштувати як 130 тис. грн, так і легко перевищити 1 млн грн.

«У будь-якому випадку, ці витрати значно перевищують 50 прожиткових мінімумів (66 тис. 500 грн), які є мінімальною сумою витрат, які за законом не декларуються», — наголосив Дубинський.

Водночас, в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутнє повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Гонтаревої в липні 2016 року.

«Що означає порушення «Леді Г» за ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 № 1700-VII, про що я направив відповідні заяви до НАЗК, САП і НАБУ. І вимагаю перевірки порушення антикорупційного законодавства», — підсумував журналіст.

загрузка...
МЕТКИ