Бойовики «ДНР» почали не масово не пускати ОБСЕ в різні регіони посилаючись на навчання

Днями в ОРДО бойовики кілька разів обмежували пересування патруля моніторингової місії ОБСЄ, а один з них кричав на спостерігачів невідомою мовою.

Про йдеться у звіті СММ станом на 7 червня.

Зокрема повідомляється, що озброєний чоловік зупинив патруль СММ і не дозволив йому проїхати до підконтрольного «ДНР» с. Олександрівське за 90 км від Донецька, пояснивши це тим, що в цьому районі проводяться навчання, передає ІПУ посилаючись на УП.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Исторические кадры, как украинские морпехи подрались с крымскими титушками в 2014 году (ВИДЕО)

Після цього члени патруля проїхали 100 м на схід від блокпоста в напрямку підконтрольного «ДНР» с. Маркине. Через 10 хвилин до спостерігачів під’їхали два озброєні чоловіки на цивільному автомобілі і наказали їм від’їхати ще далі від блокпоста.

«Один із них, у якого на плечі була чорно-біла нашивка із зображенням черепа і двох схрещених кісток та написом «Добровольчий підрозділ генерала Бакланова», закричав у бік спостерігачів на невідомій мові (це була ані російська, ані українська), а потім їхній автомобіль поїхав у східному напрямку», — розповідають в місії.

Через 15 хвилин, коли члени патруля збиралися поїхати з того місця, автомобіль СММ перегнав мікроавтобус із щонайменше 5 озброєними чоловіками на борту, які жестами наказали спостерігачам зупинитися. Тоді ж біля автомобілів СММ зупинилися ще два мікроавтобуси, на передньому вітровому склі яких були аркуші паперу з написом «АТС», а на борту перебували відповідно сім і три озброєні чоловіки. Позаду автомобілів місії зупинився великий автобус, а спереду — ще три мікроавтобуси, перекривши дорогу.

«На жодному з сімох транспортних засобів не було номерних знаків. Ніхто з озброєних чоловіків не заговорив зі спостерігачами місії. Один із чоловіків сфотографував автомобілі СММ і членів патруля. Принаймні чотири інші чоловіки насунули балаклави або каптури, щоб приховати свої обличчя», — зазначають спостерігачі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Поклонская предложила в ГосДуме как лишать невинности русских девушек

За їхніми словами, через 20 хвилин ще один транспортний засіб із позначкою «міліція» під’їхав до спостерігачів СММ. Озброєний чоловік попросив показати план патрулювання. Спостерігачі відмовилися виконати цю вимогу і пояснили положення мандата місії. Після цього озброєний чоловік зробив телефонний дзвінок і, сказавши, що члени патруля СММ «вільні», у «міліцейській» машині супроводжував їх до підконтрольного «ДНР» м. Новоазовськ.

Митарства патруля закінчилися тим, що бойовик з «міліцейського» авто сказав спостерігачам, щоб вони поверталися на базу.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ