Вбивство Воронєнкова: прокуратура розповіла про причини затримання Тарасенка

У прокуратурі заявили, що Ярослав Тарасенко привіз кілера до місця вбивства екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова.

«Він підозрюється в організації вбивства. Крім того, він згідно з клопотанням, озвученим в суді, був водієм машини, яка привезла кілера на місце події. Він повинен був також його забрати після вчинення злочину», – заявила заявила речник прокуратури Києва Надія Максимець, пише ІПУ посилаючись на ЗІК.

Однак на думку адвоката Тарасенка Романа Гайдая сьогоднішні докази прокуратури в суді були недостатніми, – повідомляє телеканал 112.

«При розгляді самого клопотання доводів з боку органу досудового розслідування, на нашу думку, було недостатньо. Суд також не дослідив, що й затримання було незаконним і докази, які наводить прокурор, недостатні і прямо ні на що не вказують», – заявив Гайдай.

Як повідомлялося, сьогодні суд заарештував затриманого у справі про вбивство екс-нардепа Вороненкова Ярослава Тарасенка.

Раніше радник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що стрілок – громадянин України 1988 року народження Павло Паршов. Він народився в Севастополі, був завербований російськими спецслужбами, і нібито йому було поставлено завдання впровадитися в один з підрозділів ЗСУ або Національної гвардії.

загрузка...
МЕТКИ