• Главная »
  • Экономика »
  • Державний «Приватбанк» призупинив продаж валюти для клієнтів через систему «Приват24»

Державний «Приватбанк» призупинив продаж валюти для клієнтів через систему «Приват24»

Приватбанк призупинив продаж іноземної валюти для клієнтів «Приват24».

Про це написав колишній перший заступник голови правління банку Олег Гороховський на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні вночі (31.08.2017) Приватбанк призупиняє продаж інвалюти клієнтам в Приват24 і інших дистанційного каналах обслуговування», — написав Гороховський, пише ІПУ посилаючись на ЕП.

«Купівля валюти у клієнтів залишається поки в такому вигляді, але протягом тижня будуть введені обмеження за часом проведення операцій (тільки в робочі дні з 10.00 до 16.00)», — додав він.

У банку «ЕП» підтвердили цю інформацію.

«У зв’язку з вимогою законодавства України здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції виключно через Міжбанківський валютний ринок (МВР), регламент проведення таких операцій змінюється відповідно до правил МВР», — заявили у прес-службі.

«Продати валюту у дистанційних каналах банку можна у робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції. Купівля валюти можлива тільки у відділенні Приватбанку», — заявили у банку.

Також наголошується, що зараз Приватбанк розробляє новий функціонал сервісу онлайн-покупки валюти, через що тимчасово приймання заявок на цей вид операцій припинено.

«Придбати валюту з метою переказу за кордон Ви можете на сторінках «SWIFT-платежі» та «Перекази», — повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року Приватбанк офіційно перейшов у державну власність.

загрузка...
МЕТКИ