“Динамо” знову викрили на підробці документів

Київське «Динамо» знову опинилося в епіцентрі футбольного скандалу. Клуб незаконно пройшов атестацію в ФФУ, приховавши інформацію про заборгованість і надавши неправдиву звітність.

Як стало відомо, ФК «Динамо» Київ досі не виплатив «Базелю» повну суму трансферу за Драгович і Гонсалеса — 4 300 000 євро. Сума простроченої більш, ніж на 180 днів і була виявлена ​​аудитом УЄФА, яким підлягає кожен клуб. Станом на 31 березня цього року, заборгованість склала 1 500 000 євро.

УЄФА вже звернулося з листом до Федерації, де відображена стурбованість тим, що кияни отримали ліцензію на участь в змаганнях. Однак причина цього викладена вище — документи про борги клуб просто не дав.

Якщо підробка буде доведена, «Динамо» можуть знову виключити з єврокубків — так як це було 20 років тому після «шубного скандалу Лопеса Ньєто».

До речі, історія з трансферної заборгованістю — це вже не перший інцидент навколо братів Суркісів і «Динамо» за останній час.

Нагадаємо, що віце-президент УЄФА Григорій Суркіс виступив проти проведення матчів української Прем’єр-ліги в Маріуполі, заявивши, що там небезпечно. Таким чином, «Динамо» стала єдиною командою УПЛ, яка відмовилася їхати на гру, посилаючись на відсутність гарантій безпеки.

Як повідомлялося раніше, 4 жовтня Григорій Суркіс став фігурантом кримінальної справи. У Печерському суді Києва відкрили кримінальне провадження на Григорія Суркіса. Його підозрюють в підробці документів. В УЄФА зараз проводять перевірку — на основі чого Суркіс був переобраний в 2015-му році на другу каденцію.

Колективних листів членів ФФУ або Виконкому ФФУ на його висунення (обов’язкова умова) зараз не виявлено. У разі підтвердження фальсифікації документів, Григорій Суркіс буде виключений зі структури УЄФА.

загрузка...
МЕТКИ