• Главная »
  • Политика »
  • Экс голова Каталонії Пучдемон заявив про готовність до діалогу з прем’єром Іспанії

Экс голова Каталонії Пучдемон заявив про готовність до діалогу з прем’єром Іспанії

Колишній глава Женералітата Каталонії Карлес Пучдемон заявив у п’ятницю бельгійському телеканалу RTBF, що готовий вести дискусію з прем’єр-міністром Іспанії Маріано Рахоєм. Він нагадав, що є не першим каталонським лідером, «у якого були проблеми з іспанським урядом».

В інтерв’ю телеканалу, повний варіант якого покажуть у найближчі години у вечірньому випуску новин, Пучдемон зазначив, що не розцінює себе як жертву. «Це більшість каталонського населення, яке висловило свою волю, є справжньою жертвою», — сказав відсторонений від влади лідер Каталонії, пише ІПУ посилаючись на Інтерфакс.

Своє перебування на території Бельгії він пояснив тим, що хоче постати перед «справжнім правосуддям», тобто бельгійським, а не іспанським. За його словами, він залишив Іспанію, щоб краще підготувати свій захист у суді.

Ще однією причиною від’їзду зі своєї країни, згідно з його твердженням, було бажання уникнути ескалації насильства. «Насильство ніколи не входило в наші плани», — запевнив зміщений глава каталонського уряду.

Пучдемон підкреслив, що не має наміру вмішувати Бельгію в каталонську політику, і уточнив, що не зустрічався ні з ким з бельгійських керівників. Він також заявив про готовність висунути свою кандидатуру на каталонських виборах 21 грудня, нехай навіть це доведеться робити з-за кордону.

загрузка...
МЕТКИ