• Главная »
  • Политика »
  • Апеляційний суд Києва не змінив запобіжний захід для сина голови МВС Арсена Авакова — Олександра

Апеляційний суд Києва не змінив запобіжний захід для сина голови МВС Арсена Авакова — Олександра

Апеляційний суд Києва залишив без змін запобіжний захід сину міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександру у вигляді особистого зобов’язання.

«Колегія суддів Апеляційного суду ухвалила: ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду Києва … залишити без змін. Апеляційну скаргу прокурора САП Василя Кричуна залишив без задоволення. Ухвала оскарженню не підлягає», — оголосив головуючий суддя резулятивну частину рішення, передає ІПУ посилаючись на кореспондента УНН.

За словами судді, повний текст ухвали буде оголошено о 16.50 19 листопада.

Нагадаємо, 1 листопада Солом’янський районний суд обрав для сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександра запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з носінням електронного засобу контролю.

Також особисте зобов’язання двом іншим фігурантам справи: колишньому заступнику голови МВС та третьому підозрюваному Володимиру Литвину.

У зв’язку з цим у САП заявили, що подали апеляційні скарги на рішення суду про обрання підозрюваним у “справі рюкзаків” запобіжних заходів у вигляді особистих зобов’язань.

загрузка...
МЕТКИ