• Главная »
  • Политика »
  • Господарський суд Дніпропетровської області почав банкрутство авіакомпанії Коломойського

Господарський суд Дніпропетровської області почав банкрутство авіакомпанії Коломойського

Господарський суд Дніпропетровської області 13 листопада розпочав процедуру банкрутства ПАТ «Дніпроавіа» за позовом «Укртатнафти».

Про це повідомляє enkorr, пише ІПУ.

Приводом для початку процедури банкрутства є борг авіакомпанії за авіапаливо Кременчуцького НПЗ в розмірі 163,3 млн гривень без урахування пені і штрафів. Цей борг в червні 2017 був підтверджений цим же судом.

Свою заборгованість «Дніпроавіа» визнала, і рішення суду про його підтвердженні взагалі не оскаржувала.

Цей борг сформувався за договором поставки авіаційного палива від вересня 2010 г, по якому за 6 років на адресу «Дніпроавіа» було поставлено палива на 440,4 млн гривени, з яких сплачено було 277,1 млн гривень.

Нагадаємо, 30 березня поточного року суд зобов’язав власника акцій «Дніпроавіа» компанію «Галтера» повернути державі 94,6% акцій авіакомпанії. Судовий розгляд з цього приводу триває.

ПАТ «Укртатнафта» — найбільший в Україні нафтопереробний завод проектною потужністю 18,6 млн т. У жовтні 2007 року оперативний контроль над «Укртатнафтою» встановила група «Приват» Ігоря Коломойського.

«Дніпроавіа» — базова авіакомпанія аеропорту Дніпро. Створена в 1933 році. Експлуатує 17 повітряних суден Embraer. Виконує внутрішні, міжнародні регулярні та чартерні рейси. Входить в сферу впливу групи «Приват» через компанію «Галтера».

загрузка...
МЕТКИ