Главу САП Холодницького екстрено госпіталізували

Холодницького привезли в лікарню напередодні ввечері.

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький опинився в лікарні. Медики стурбовані станом здоров’я, оскільки його госпіталізували з підозрою на інфаркт, пише ІПУ посилаючись на Знай.

Про це повідомляє Insider, посилаючись на власні джерела. Співрозмовник розповів, що Холодницького доставили в лікарню ввечері 21 листопада. Зараз він знаходиться в одному з медичних закладів в передінфарктному стані.

У той же час, глава САП направив в антикорупційний комітет Верховної Ради лист з поясненням, чому він не може бути присутнім на засіданні комітету 22 листопада.

У листі йдеться про те, що він не може взяти участь в засіданні «в зв’язку з необхідністю вирішення нагальних робочих питань діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури».

У САП поки не підтвердили і не спростували інформацію про госпіталізацію Холодницька.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в мережі опублікували дуже цікавий відеоролик, на якому одіозна екс-суддя Дніпровського суду Наталія Овчаренко намагається всучити хабар чолі Спеціальної антикорупційної прокуратури Назару Холодницька. Зустріч відбулася 21 вересня.

Жінка і її шеф Геннадій Підберезний стали фігурантами корупційного скандалу і прийшли зам’яти справу за допомогою грошей.

загрузка...
МЕТКИ