• Главная »
  • Политика »
  • Європейська комісія оприлюднила до України шість вимог в рамках механізму призупинення дії безвізового режиму

Європейська комісія оприлюднила до України шість вимог в рамках механізму призупинення дії безвізового режиму

Європейська комісія відзначила продовження виконання критеріїв візової лібералізації Україна, проте вказала на необхідність негайних дій щодо забезпечення повної імплементації і стабільності реформ, зокрема, антикорупційних.

«Загалом критерії візової лібералізації продовжують виконуватися. Однак, з огляду на останні події, потрібно вжити негайних дій з метою забезпечення повної імплементації та стабільності вже здійснених реформ, зокрема, у сфері боротьби з корупцією», — йдеться в першому звіті Європейської комісії в рамках механізму припинення дії безвізового режиму, оприлюдненого в середу, пише ІПУ посилаючись на Інтерфакс.

Єврокомісія також оприлюднила шість вимог до України: забезпечення незалежності, ефективності та стійкості антикорупційних реформ, зокрема, шляхом створення незалежного та спеціалізованого Вищого антикорупційного суду відповідно до висновку Венеціанської комісії та українського законодавства, паралельно посиливши і забезпечивши незалежність роботи НАБУ і САП; відновлення авторитету НАЗК і створення ефективної системи перевірки електронних декларацій; скасувати поправки про електронне декларування доходів для антикорупційних активістів.

Крім того, серед вимог — активізація зусиль у боротьбі з організованою злочинністю, зокрема шляхом виділення достатніх ресурсів на Національну поліцію України, посилити співпрацю з інститутами ЄС для запобігання ризиків нерегулярної міграції та провести кампанії з інформування про обов’язки і права в рамках безвізового режиму для громадян України.

Як повідомлялося, Рада ЄС затвердила новий механізм припинення безвізових режимів з третіми країнами в лютому 2017 року. Причинами для припинення дії безвізового режиму можуть бути різні причини зв’язкові з міграційними викликами, а також відтермінування у проведенні реформ.

загрузка...
МЕТКИ