Кримський окупаційний уряд схвалив продаж «віджатого» у Коломойського майна

Так звана «Держрада Криму» дала згоду на продаж майна, що належить олігархові Ігорю Коломойському і було «націоналізовано» після окупації півострова Росією.

Про це йдеться в повідомленні «кримського парламенту».

Йдеться про санаторії, готелі і автозаправну станцію, пише ІПУ посилаючись на ЕП.

«На продаж будуть виставлені заправка в Сімферопольському районі, дитячий санаторій «Таврида» в Євпаторії (8 об’єктів), рекреаційний комплекс «Наутілус» в Гурзуфі (9 об’єктів) та готель «Крим» в Ялті (103 об’єкта)», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, окупанти виставили на продаж кримські мережі АЗС, що належали групі «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Їх оцінили у 10,66 млн доларів.

У Криму групі «Приват» належала 41 АЗС (десята частина розташованих на півострові станцій). З них 15 АЗС працювали під брендом «Укрнафта», ще 15 АЗС — ANP, чотири — «Сентоза» і 7 АЗС — «Авіас».

Як відомо, окупаційна влада Криму також «націоналізувала» три санаторії і готель, які належать структурам, пов’язаним з Коломойським. У нього забрали пансіонати «Енергетик», «Масандра», «Кастрополь», а також готель «Крим». Всі об’єкти розташовані в Ялті.

При окупації Криму Росією в 2014 році було «націоналізовано» 250 об’єктів, що належали Україні і українському бізнесу. Загальна вартість майна оцінюється в 1 млрд доларів.

загрузка...
МЕТКИ