• Главная »
  • Политика »
  • Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети — Рабінович

Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети — Рабінович

Політики, які прийшли в Україні до влади після Революції гідності 2013-2014 років, за минулі три роки так і не спромоглися скласти хоч який-небудь чіткий план розвитку держави. Про це в ефірі програми «Постав запитання» на телеканалі NewsOne заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

На його думку, це чергове підтвердження некомпетентності чиновників або їхнє небажання виконувати свої прямі зобов’язання перед народом.

«Ми вважали, вважаємо і вважатимемо, що нам потрібна нова Конституція. Не можна в ХХІ столітті жити за правилами ХХ , XIX або XVIII століття. Нам потрібна нова Конституція, яка дасть можливість визначитися: куди ми йдемо, навіщо йдемо і що ми будуємо. Тому що ми без кінця надриваємося, радісно кричимо про перемоги. Перемоги над чим? Коли ти знаєш, куди йдеш — тобі зрозуміло, виграв ти чи програв», — зазначив політик.

Лідер партії «За життя» нагадав, що його план — нейтральна, економічно незалежна і сильна Україна.

«Ми пропонуємо будувати нейтральну, незалежну країну — «Швейцарію Східної Європи». І так само будувати свою фінансову систему. Ми пропонуємо парламентську республіку, бо це відповідає інтересам нашої країни, нашої історичної спадщини і багато чому іншому. Наприклад, якщо Росія — це імперська країна, то Україна ніколи імперською була», — пояснив Рабінович.

Причому, основні питання розвитку держави політик пропонує вирішити цивілізованим демократичним способом — за допомогою проведення всенародного референдуму.

«Ми можемо лаятися без кінця, якщо тільки не зробимо одну річ: нам потрібні нові вибори і референдум з основних питань розвитку нашої держави. Народ повинен сам визначити (у нас же ще право таке все-таки є, вони його ще не забрали), куди йде країна», — підкреслив депутат.

Він закликав українців «перестати скаржитися і плакати», оскільки найголовніше зараз — об’єднатися, спільно будувати країну, розвивати економіку і банківську систему.

«Найголовніше — щоб ми вже в цьому році визначилися, що ми хочемо будувати, і більше не відволікалися ні на що інше, а просто будувати. Ми пропонуємо такий план розвитку України. У вас є інший? Пропонуйте свій. Але не можна нічого будувати взагалі без плану, без Конституції, без законів. Так не можна», — переконаний політик.

На закінчення лідер партії «За життя» підкреслив, що, якщо економіка буде і далі простоювати і розвалюватися, як останні кілька років, відновити її з часом буде все складніше.

«Нова влада, яка сидить вже більше трьох років, впивається тільки одним: перейменовує, переробляє, пере — … Ну добре, перейменували. Що ви далі хочете робити? Вже «нацарювали» до того, що гірше придумати не можна. Я хочу вам сказати якось м’якше, щоб нікого не образити: може, ми все-таки почнемо будувати? Перейменовувати потім будете. Якщо у вас, звичайно, вийде. Я боюся, що ви і цього не вмієте робити», — резюмував Вадим Рабінович.

загрузка...
МЕТКИ