Канадський уряд заявив про готовність розширити санкції проти РФ

У випадку необхідності посилення тиску на Росію Канада готова накласти додаткові санкції на прибічників кремлівського режиму. Про це йдеться у відповіді уряду Канади на нещодавно опублікований звіт Постійного комітету федерального парламенту із питань оборони, текст якої є у розпорядженні агентства «Укрінформ«, пише «ІПУ«.

Канадський тренер заявив про готовність розширити санкції проти РФ

«Уряд Канади готовий накласти додаткові санкції, які буде потрібно, аби підтримувати тиск на Росію. Канада ухвалює рішення стосовно санкцій у тісній співпраці з міжнародними партнерами та союзниками, у тому числі G7, НАТО та ЄС», — йдеться у документі.

При цьому в уряді наголосили, що наразі під дію канадських санкцій підпадають більше 300 російських та українських фізичних і юридичних осіб. «Ці заходи залишатимуться у дії, поки не будуть скасовані, а їх тривалість безпосередньо прив’язана до повного виконання Росією своїх зобов’язань відповідно до Мінських угод, а також поваги до суверенітету й територіальної цілісності України», — наголошується у тексті.

Нагадаємо, в оприлюдненому наприкінці грудня минулого року звіті Постійного комітету парламенту Канади із питань оборони «Канадська підтримка України у час кризи та збройного конфлікту», уряд закликають розширити санкції проти Росії за її агресію щодо України.

Як повідомлялося, Канада приєдналася до видворення російських дипломатів через отруєння у британському Солсбері колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля

загрузка...
МЕТКИ