Країни представники G7 радісно привітали медичну реформу в Україні

Країни «Великої сімки» (G7) вітають медичну реформу в Україні. Про це у понеділок, 2 квітня, йдеться в повідомленні G7 в Twitter.

Країни представники G7 радісно привітали медичну реформу в Україні

«Ми вітаємо Україну з початком реформи охорони здоров’я, орієнтованої на пацієнта. Ми раді, що сьогодні, 2 квітня, всі українці мають можливість підписати декларацію зі своїми сімейними лікарями для отримання безоплатної первинної медичної допомоги», — йдеться в повідомленні, пише ІПУ посилаючись на День.

Нагадаємо, 30 січня 2018 року, набув чинності закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», прийнятий у жовтні минулого року.

Зі вступом закону про медичну реформу в силу з’явилися підстави прийняти ряд рішень для своєчасної реалізації раніше заявленого плану з реформування первинної ланки охорони здоров’я. Зокрема, триває підготовка до створення Національної служби здоров’я України — страховика, який буде укладати договори з установами охорони здоров’я і закуповувати в них послуги з медичного обслуговування.

Планується, що служба почне роботу до II півріччя 2018 року.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 квітня в Україні стартує національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», під час якої кожен громадянин отримає можливість обрати лікаря первинної ланки і укласти з ним декларацію про обслуговування. Вже з 2 липня держава буде виділяти кошти на кожного пацієнта – 370 грн за ведення протягом року.

загрузка...
МЕТКИ