• Главная »
  • Другое »
  • Яка інформація може надаватися в електронних каталогах автозапчастин

Яка інформація може надаватися в електронних каталогах автозапчастин

Яка інформація може надаватися в електронних каталогах автозапчастин

Для будь-якого автолюбителя необхідність ремонту транспортного засобу очевидна. Незалежно від марки автомобіля і його віку, рано чи пізно, знадобляться нові запчастини на заміну зношеним. Як же він вирішує цю проблему? Варіантів два:

  1. Звернутися до офіційного дилера;
  2. Купити деталі самому.

З розвитком електронної торгівлі в мережі стало доступно купувати будь-які товари, в тому числі і автозапчастини. Ціна на товари в мережі набагато нижче, ніж в роздробі і це факт приваблює багатьох. Але як би там не було, а спеціальні знання при виборі автозапчастин можуть знадобитися. Онлайн-магазини з продажу запчастин не завжди якісно справляються з подачею інформації користувачам, але торгова площадка https://avtopro.ua — лідер в продажу автозапчастин, вирішила цю проблему найкращим способом.

Протягом багатьох років створювався електронний каталог, який сьогодні є універсальним і зрозумілий всім, як звичайним користувачам, так і професіоналам автобізнесу.

Які проблеми виникають при виборі автозапчастин?

Якщо автолюбитель вирішив самостійно купити автозапчастини, то він, швидше за все, зробить замовлення в мережі. При підборі деталей слід врахувати деякі особливості. Всі вони забезпечені кодами, які введені виробниками. Дилери використовують програми — електронні каталоги EPC з великою базою даних, але інформація це призначена для професійного використання.

Проте, адаптовані версії таких програм потрапляють в мережу і присутні на багатьох сайтах, що дозволяє автолюбителям замовляти автозапчастини в обхід доларів. Це привабливо, в першу чергу, через економію.

Однак користуватися кодами не просто і виникає безліч питань. У дилерському центрі в програми вводиться VIN-код, який відкриває менеджерам доступ до схеми автомобіля, що дозволяє швидко підібрати до нього деталі. Коли користувач мережі ризикує самостійно замовити деталі, користуючись адаптованою версією дилерських програм, він має з такими труднощами:

  • Складно розібратися з перекладом професійних термінів;
  • Вибір деталей може стати неоднозначним в силу наявності декількох кодів для однієї деталі;
  • Велика ймовірність допустити помилку при виборі, особливо якщо відсутній додаткова пояснює інформація.

Чим допоможе каталог AvtoPro.ua?

Фахівці протягом 20 років працювали, щоб створити адаптивний і універсальний каталог, зрозумілий для всіх. У цьому каталозі все абревіатури, скорочення і технічні терміни переведені на зрозумілу мову, що допоможе навіть непідготовленому користувачеві розібратися з інформацією, якщо він знає, яку деталь йому потрібно знайти.

Таким чином, каталог дозволяє звести ймовірність помилки при виборі автозапчастин до мінімуму і захищає користувача від замовлення невідповідного товару. Він правильно вибирає код, а продавець впевнений, що отримає вірну інформацію.

загрузка...
МЕТКИ