«Українська книжка року» отримала своїх лауреатів: Порошенко оголосив список

Президент України Петро Порошенко оголосив лауреатів щорічної премії «Українська книжка року». Про це у середу, 19 вересня, сказав президент України Петро Порошенко під час відкриття форуму видавців у Львові.

"Українська книжка року" отримала своїх лауреатів: Порошенко оголосив список

«Хочу привітати авторів та видання, які стали лауреатами щорічної премії … «Українська книжка року», про що мною підписаний відповідний указ. Я із задоволенням вітаю Миколу Григоровича Жулинського за книжкове видання «Моя Друга світова. Роман-хроніка в голосах», Дмитра Володимировича Степовика, Григорія Абрамовича Фальковича», — сказав президент, пише ІПУ посилаючись на День

«Роман-хроніка в голосах» — так назвав знаний український літературознавець, критик, письменник, політичний і громадський діяч, академік НАН України Микола Григорович Жулинський свій новий твір «Моя друга світова» (видавництво «Ярославів Вал», Київ, 2016 р. «Моя друга світова» — це книжка водночас й глибоко особистісна, виношена, пропущена через незабутні дитячі спогади пана Жулинського (Микола Григорович народився у серпні 1940 року), через незагоєну рану — пам’ять про батька, який пройшов усіма колами пекла військового лихоліття, й історично об’єктивна, багатопланова, панорамна (бо йдеться про долю тисяч, сотень тисяч, мільйонів людей, зрештою, про долю цілого нашого народу.

Нагадаємо, торік комітет премії присудив нагороду трьом книжковим виданням — «Синій зошит. Аркуші днів світящих» і «Лад» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури»; книжковому виданню «Марія Заньковецька» у номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства». Лауреатом премії стали Мирослав Дочинець за «Синій зошит. Аркуші днів світящих» і «Лад», Корнійчук Володимир та  «Видавництво «Криниця» за видання «Марія Заньковецька» та Тетяна Стус і «Видавництво «Віват» за книжкове видання «Їжак Вільгельм».

загрузка...
МЕТКИ