• Главная »
  • Теннис »
  • Неймовірна Світоліна виграла у Возняцкі, та з першого місця вийшла у пів фінал підсумкового турніру в Сингапурі (ВІДЕО)

Три матчі — три перемоги.

Матч проти Каролін Возняцкі став вирішальним для Еліни Світоліної: виграш одного сету виводив українку в півфінал, програш в двох сетах — виліт.

Ця напруга не дозволяла Еліні показати свій найкращий теніс на старті матчу: було багато помилок, інколи напрочуд простих, а єдине, що вдавалося, то грати від захисту. Утім, при рахунку 5:5 в першому сеті Світоліна не витримала — програла свою подачу, а потім і подачу суперниці. 7:5 — перший сет за Возняцкі, пише ІПУ посилаючись на СпортАрену.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — «Не могу без нее, я ухожу» — звезда «Дизель Шоу» заявил, что идет с проекта из-за смерти Поплавской

У другому сеті Каролін швидко зробила брейк, і здавалося, що у Світоліної виникнуть серйозні проблеми. Однак їй вдалося зробити швидкий зворотній брейк, після чого суперниці обмінювалися геймами на своїх подачах. Ситуація знову дійшла до 5:5, цього разу Еліна взяла свою подачу.

Гейм на подачі Возняцкі перетворився на найважливіший у матчі, тенісистки грали його понад 10 хвилин. Світоліна заробила два сетболи, але не реалізувала їх. Згодом вона не реалізувала ще два сетболи, а закрила партію лише з п’ятої спроби. 7:5 у другому сеті — Еліна виграла вкрай необхідну партію та здобула путівку в півфінал Підсумкового турніру.

Третій сет уже ніякого турнірного значення не мав. Еліна зробила єдиний брейк при рахунку 4:3, а в наступному геймі пішла з чотирьох брейк-поїнтів та закрила матч, 6:3.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — У Римі ескалатор зажував футбольних вболівальників російського “ЦСКА” – багато постраждалих (ВІДЕО)

WTA Finals. Біла група. Третій тур

Каролін Возняцкі (Данія, 2) — Еліна Світоліна (Україна, 6) 1:2 (7:5, 5:7, 3:6)

Ця перемога дозволила Еліні зайняти перше місце в Білій групі на Підсумковому турнірі. У півфіналі вона зіграє проти другого місця з Червоної групи. Претенденток на друге місце три — Слоан Стівенс, Кікі Бертенс та Анжелік Кербер.