• Главная »
  • Политика »
  • «Мы хотели зачистить Украину от украинцев»: заява екс голови «ДНР» взірвала інтернет (ВІДЕО)

«Мы хотели зачистить Украину от украинцев»: заява екс голови «ДНР» взірвала інтернет (ВІДЕО)

Колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков (Гіркин) заявив, що основною метою війни на Донбасі було «звільнення України від української нації».

"Мы хотели зачистить Украину от украинцев": заява екс голови "ДНР" взірвала інтернет (ВІДЕО)

Відповідне відео опублікував користувач під ніком Дуже Невгамовний у Twitter, повідомляє ІПУ посилаючись на Патріоти України.

«У моєму ідеалі — ми повинні були створити Новоросію. Мова повинна йти про повернення всієї України, може за винятком західної, до складу російської держави. Новоросія була б першим етапом звільнення України від ось цієї, так званої, української нації», — заявив Гіркин.

Під постом з’явилися саркастичні коментарі користувачів. «»Звільнення України від української нації» — це вже навіть не фашизм. Це нацизм в чистому вигляді», «Нє, рєбя! Навіть Гітлер був набагато скромніше і порядніше!!», «Б…ь, черговий кретин. Геволюціонер багажниковий. Затих. Чує, що його скоро розміняють. Чому в моїй батьківщині така концентрація дебілів криворуких?», — в такому дусі пишуть коментатори.

Коли саме було знято відео невідомо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:  «Якого х*ра, ти або президент — або насрано? Богдан як ман***шка»: известный журналист резко высказался о Зеленском и Богдане (ВИДЕО)

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.

загрузка...
МЕТКИ