Кернеса висунули кандидатом у мери Харкова

Харківський міський голова Геннадій Кернес офіційно висунутий кандидатом у мери Харкова.

Кернеса висунули кандидатом у мери Харкова

Висування відбулося на партійній конференції «Блоку Кернеса — Успішний Харків», що проходить в офісі на вулиці Скрипника, 4 у центрі Харкова, повідомляє ІПУ посилаючись на Укрінформа.

«Блок Кернеса об’єднав небайдужих, відповідальних людей. Чи є мер, подібний Кернесу в інших містах? Сильний, розумний, харизматичний? Відповім відразу — немає такого мера», — зазначив перший віцемер Харкова Ігор Терехов, висуваючи кандидатуру Кернеса.

За його словами, для Харкова Кернес — це стабільність і впевненість у завтрашньому дні: «Геннадій Адольфович Кернес вже сам — бренд міста». Кандидатуру Кернеса підтримали усі 21 делегат партконференції.

Щодо планів на майбутнє, то, пролунало на партконференції, ставку буде зроблено на молодь у команді Кернеса, яка налаштована на регіональний патріотизм. Лозунг дій — «Любити Харків — працювати для людей».

На партконференції названо п’ятьох кандидатів у списку партії: Геннадій Кернес — Харківський міський голова, Ігор Терехов — перший заступник мера, Олександр Новак — секретар міськради, Тетяна Чечетова-Терашвілі — заступник мера, Вікторія Китайгородська — директор Департаменту адмінпослуг міськради. Програма партії, яка складається з 15 пунктів, після презентації на партконференції представлена на офіційному сайті політсили.

Як повідомлялось раніше, 23 серпня, у День міста, Геннадій Кернес востаннє з’явився на публічних заходах у Харкові.

З 10 вересня Кернес перебуває на лікарняному.

15 вересня мерія офіційно підтвердила, що у Кернеса — коронавірус і пневмонія. Він був госпіталізований до 17-ї міської лікарні у важкому, але стабільному стані.

загрузка...
МЕТКИ