Авіакатастрофа з 22 жертвами: названа можлива причина трагедії в Чугуєві

У Чугуєві в результаті авіакатастрофи військового літака загинули 22 людини, і більшість з них — курсанти. До лікарні доставили двох постраждалих з важкими травмами та сильними опіками.

Авіакатастрофа з 22 жертвами: названа можлива причина трагедії в Чугуєві

Тривають пошуки ще чотирьох осіб, які перебували на борту літака Ан-26 Повітряних сил ЗСУ. Про це 25 вересня голова Харківської ОДА Олексій Кучер розповів у своєму Facebook, пише ІПУ посилаючись на РБК.

Всього на борту було 28 людей, з них 7 офіцерів і 21 курсант.

Пізніше Кучер розповів журналістам на місці НП, що 4 людини відправили в місцеву лікарню. Вони врятувалися завдяки тому, що вчасно зістрибнули з літака, коли той був на мінімальній відстані від землі.

«За тією інформацією, що я отримав, було повідомлення від пілота про те, що відмовив лівий двигун», — сказав глава ОДА.

При цьому він звернув увагу, що військові на навчаннях іноді спеціально відключають один з моторів.

«Тобто для досвідченого льотчика — це не критична ситуація … Що сталося потім — не зрозуміло. Це буде встановлювати вже наслідок», — сказав чиновник.

Зараз слідчі та правоохоронці з’ясовують усі деталі та обставини страшної авіакатастрофи, а також її причину.

За словами колишнього головного військового прокурора Анатолія Матіоса із посиланням на власні джерела, трагедія могла статися через помилку екіпажу літака.

«Причини події уточнюються. Попередній висновок — помилка екіпажу», — заявив він в ефірі телеканалу Newsone.

Матіос уточнив, що пілот міг допустити фатальну помилку при заході борту на посадку на аеродром в Чугуєві, переплутавши автомобільну трасу зі злітно-посадковою смугою.

Аварія Ан-26 сталася на відстані близько 2 км до військового аеропорту біля Ростовської траси, коли літак заходив на посадку.

загрузка...
МЕТКИ