Яніну Соколову викликали на допит у справі про вагнерівців

Державне бюро розслідувань викликало ведучу Яніну Соколову на допит у справі про спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК «Вагнера».

Яніну Соколову викликали на допит у справі про вагнерівців

Про це вона написала 28 вересня на своїй сторінці в Facebook.

«Мене викликають на допит у ДБР. Нє нє, якщо ви думаєте, що це з приводу пошуку імені високопосадовця, який зірвав спецоперацію по «вагнерівцях», то ви помиляєтеся. Шукають тих, хто розголосив «секретні відомості»», – повідомила пані Соколова.

У повістці про виклик на допит зазначається, що він відбудеться 5 жовтня, о 11:00, у межах провадження «за ознаками кримінального порушення, передбаченого частиною другою, статті 328 ККУ, за фактом можливого розголошення відомостей, що становлять державну таємницю та спричинило тяжкі наслідки».

Яніна Соколова сказала, що піде на допит.

«Хоча, я вже не раз коментувала звідки у нас з’явилися плівки «вагнерівців» і чому так важливо, що було проведене чесне і неупереджене розслідування того, чому професійна( респект ще раз і ще раз) спецоперація Служба безпеки України була злита», – розповіла вона та додала, що правоохоронці не просили в неї матеріали цих плівок.

загрузка...
МЕТКИ