Зеленському направили депутатське звернення про відкликання Фокіна з ТКГ

Член фракції партії «Голос» Соломія Бобровська направила депутатське звернення на ім’я Президента Володимира Зеленського з проханням відкликати Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Зеленському направили депутатське звернення про відкликання Фокіна з ТКГ

Про це депутатка повідомила на сторінці у Facebook.

«Обіцяла депутатський запит щодо відкликання Вітольда Фокіна з української делегації ТКГ. Окрім ОПЗЖ, усі представники депутатських груп і фракцій поставили свої підписи», — зазначила Бобровська.

Свій допис політик проілюструвала фотокопією депутатського запиту, який підписали близько 50-ти народних депутатів.

У запиті, зокрема, наголошується, що Фокін під час перебування у ТКГ зробив ряд заяв, які суперечать Конституції та законам України. Разом з тим Бобровська акцентує й на тому, що публічні висловлювання Фокіна ще до моменту його введення до складу ТКГ «також неодноразово містили антиукраїнський зміст і суперечили офіційній позиції України стосовно російської збройної агресії проти України, зокрема щодо незаконної анексії АР Крим і міста Севастополя. В той же час висловлювання Вітольда Фокіна дублювали наративи російської пропаганди».

загрузка...
МЕТКИ