• Главная »
  • Футбол »
  • Олександр Шовковський увійшов до складу збірної України перед матчем з Францією

Олександр Шовковський увійшов до складу збірної України перед матчем з Францією

Олександр Шовковський стане асистентом головного тренера збірної України перед матчем з Францією. Його ім’я було включено в список в заявці на товариський матч.

Олександр Шовковський увійшов до складу збірної України перед матчем з Францією

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

У відомстві підкреслили, що рішення внести в заявку на товариську гру з Францією асистента головного тренера Олександра Шовковського прийняв тренерський штаб. Причиною стало те, що в складі національної збірної залишився один здоровий голкіпер.

Регламент УЄФА дозволяє включати в список учасників матчу, в тому числі гравців, які не мають професійного контракту з клубом, але при цьому є громадянами тієї країни, яку представляє збірна.

Олександр Шовковський завершив футбольну кар’єру в грудні 2016 року. Як обов’язкового учасника матчу, Шовковського тренерський штаб збірної України не розглядає. На поле він вийде тільки в тому випадку, якщо воротар команди Георгій Бущан отримає позитивний ПЛР-тест на COVID-19 або отримає травму під час матчу.

Олександр Шовковський встиг зіграти за збірну України 92 матчі.

Українських уболівальників допустять на міжнародні футбольні матчі турнірів Ліга націй, Ліга чемпіонів і Ліга Європи. Заповнена стадіону повинна складати до 30%.

Раніше у збірної України по футболу виникли серйозні проблеми зі складом перед товариським матчем з національною командою Франції.

У Києві Комісія з надзвичайних ситуацій міста прийняла рішення, яке очікували і українські футболісти, і вболівальники. Їм дозволили відвідувати міжнародні футбольні матчі, але з умовою дотримання запобіжних заходів.

загрузка...
МЕТКИ