«Привіт усім, хто мене загубив». Фукс опублікував доказ того, що Кернес живий

Бізнесмен Павло Фукс опублікував у Telegram фото харківського міського голови Геннадія Кернеса з берлінської клініки Шаріте.

«Привіт усім, хто мене загубив». Фукс опублікував доказ того, що Кернес живий

«Геннадій Адольфович передає привіт з Шаріте», — підписав він фото, пише ІПУ посилаючись на НВ.

На знімку Кернес на лікарняному ліжку поруч з пасинком Родіоном Гайсинським «передає привіт всім, хто його загубив».

Напередодні в харківській поліції заявили, що відкрили кримінальне провадження за фактом зникнення Кернеса, але майже відразу його закрили, а інформацію про це видалили з соцмереж.

4 листопада міська територіальна виборча комісія Харкова оголосила Геннадія Кернеса харківським міським головою. Він переміг у першому турі з результатом 60,34% і очолив Харків втретє.

Виборчі перегони Кернес провів у лікарні — спочатку в харківській, куди його госпіталізували через зараження коронавірусом, потім у Шаріте в Берліні — через загострення хронічних захворювань. Медики пов’язують погіршення здоров’я Кернеса з пораненням, яке він отримав внаслідок замаху в 2014 році.

У команді Кернеса протягом останніх двох місяців регулярно спростовують чутки про його смерть. За даними Харківської міськради, він живий і йде на поправку. Востаннє його бачили на публіці в День міста, 23 серпня 2020 року.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ