Коронвірус вбив відомого українського актора театру і кіно

Український актор помер в результаті ускладнень після коронавірусу

Коронвірус вбив відомого українського актора театру і кіно

У Києві після ускладнень коронавірусної хвороби помер відомий актор театру і кіно Олег Модзелевський. Йому було 66 років. Подробиці розповів фотограф Сергій Рижков на своїй сторінці в Facebook.

Олег Валентинович Модзелевський народився в 1954 році. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені В. К. Карпенка-Карого. В 1995 році отримав спеціальність кінооператора в майстерні В. А. Черняховського.

З 2007 року працював в Театрі сатири при центрі творчих ініціатив Києва. Знявся в таких українських фільмах: «Міський пейзаж», «Повернення Мухтара», «Сільський романс», «Биття серця», «Порох і Дріб», «Я подарую тобі світанок».

Помер відомий український актор театру і кіно: вбив коронавірус

Актор театру і кіно Олег Модзелевський (Фото: facebook.com/sergey.ryzhkov)

Всі ролі Модзелевського були специфічні – він грав ченців, священників та інших церковних служителів. На його рахунку багато ролей в театрі, також він займався операторською роботою, захоплювався живописом і фотографією.

«З сумом знав, що КОВІД забрав життя актора і режисера, парафіян Свято-Троїцького Іонинського монастиря раба Божого Олега Модзелевського», — повідомив фотограф Сергій Рижков.

загрузка...
МЕТКИ