• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • 18-річна дочка Валерія Меладзе зламала шию, перші подробиці і фото з лікарні: «У Різдво…»

18-річна дочка Валерія Меладзе зламала шию, перші подробиці і фото з лікарні: «У Різдво…»

Велика біда в родині відомого співака

18-річна дочка Валерія Меладзе зламала шию, перші подробиці і фото з лікарні: "У Різдво..."

Дочка знаменитого співака Валерія Меладзе Аріна потрапила в лікарню після нещасного випадку

Пише ІПУ посилаючись на Politeka, 18-річна дівчина опублікувала фото з лікарняної палати на своїй сторінці в соцмережі «Instagram» і розповіла про свою травму. На знімку видно, що Аріна лежить на лікарняному ліжку, схрестивши ноги в просторих чорних брюках і черевиках. Лікарів у палаті не видно.

Очевидно, стан дочки музиканта не настільки критично, адже здоров’я дозволило їй зробити знімки і показати своє почуття гумору. Своїм підписом Аріна звернула увагу, що неприємність трапилася з нею в християнське свято.

«Прекрасний початок нового року», — підписала дівчина. — «Зламати шию у Різдво чек».

Варто відзначити, незважаючи на те, що Валерій Меладзе вже шість років живе в шлюбі з екс-учасницею групи «ВІА Гра» Альбіною Джанабаєвою, деякі шанувальники все ще з теплотою згадують його колишню дружину Ірину, яка подарувала йому дітей, і мріють про возз’єднання знаменитої пари. Так один з користувачів соціальної мережі побажав, щоб Валерій Меладзе кинув Альбіну і повернувся до своєї колишньої коханої.

«Здрастуйте, Валерію, Я бажаю, щоб ви розійшлися з Джанабаєвою і зійшлися з Іриною. Вона ж мудра, красива», — зауважив підписник.

загрузка...
МЕТКИ