Жириновського та двох членів партії ЛДПР почнуть судити за фінансування тероризму: подробиці

Жириновського та двох членів партії ЛДПР почнуть судити за фінансування тероризму: подробиці

Українське правосуддя наздоганяє трьох російських політиків за фінансування тероризму. Мова йде про Володимира Жириновського та двох членів партії ЛДПР: Михайла Дегтярьова та Олексія Діденка, пише Патріот Донбасу.

Усі троє наразі є у Росії політиками. У свій час вони підтримували анексію Криму, брали участь у подіях, які передували захопленню півострова. Потім відвідували окуповані території Донбасу, займалися фінансуванням бойовиків так званих «Л/ДНР».

Перше підготовче засідання у справі російських політиків призначене на 19 січня на 10 годину у Шевченківському районному суді Києва.

Жириновський з іншими депутатами Держдуми РФ у березні-квітні 2014 року у Москві створив та очолив організовану групу, до якої увійшли окремі депутати Держдуми та члени ЛДПР. Ця група закликала збирати кошти для бойовиків так званих, «Л/ДНР». Жириновський та члени його партії створили та фінансували представництво терористичної організації «ДНР» у Москві.

У травні 2014 року Володимир Жириновський разом зі своїми партійцями привіз бойовикам до окупованого Луганська броньований автомобіль «Тигр». Колона, у якій був Жириновський, проривалася через прикордонний пункт «Ізварине» під прикриттям терористів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ