• Главная »
  • Общество »
  • Люті морози доб’ють українців напередодні весни, синоптик попередила про удар: «до -26 і…»

Люті морози доб’ють українців напередодні весни, синоптик попередила про удар: «до -26 і…»

Сильні морози наостанок ще раз вдарять по Україні перед наближенням потепління

Люті морози доб'ють українців напередодні весни, синоптик попередила про удар: "до -26 і…"

Незважаючи на наближення весни, в Україні продовжують панувати морози з температурами за -20 градусів. Так, найближчої ночі місцями похолодає до 26 градусів нижче нуля. Про це у своєму Фейсбук попередила синоптик Наталка Діденко.

Вона розповіла, що найхолодніше в ніч на 19 лютого буде на Заході (за винятком Волині та Рівненщини), на Дніпропетровщині, у Кропивницькому з районами та на Сході України. Тут температура в середньому опуститься до -14…-20 градусів.

У південних областях вночі очікується від -9 до -15 градусів.

Вдень у п’ятницю, 19 лютого, температура в середньому по Україні становитиме від — 7 до -12 градусів. У західних і південних областях буде тепліше – від -1 до -7 градусів.

Синоптик розповіла,що опадів 19 лютого на очікується. Сніг з хуртовиною пройде вночі тільки в приазов’ї. Крім того, там очікується сильний вітер.

У Києві в п’ятницю буде переважно без опадів. Вночі в столиці температура опуститься до -18…-22 градусів, а вдень триматиметься в межах -10.

Синоптик також розповіла, що незабаром в Україну прийде відлига і плюсові температури, які принесуть з собою справжню весну.

загрузка...
МЕТКИ